وبسایت رسمی بازی شتاب در شهر

پارس ای ال ایکس

persia ELX

persia-1
persia-2

شرح ماشین و ویژگی های ممتاز آن

پژو پارس – نخستین خودرو لوکس در بازار ایران – در سال ۱۳۷۹ در شرکت ایران خودرو متولد شد. این خودرو که حاصل تلاش متخصصان مرکز طراحی محصولات جدید ایران خودرو است، از امکانات و تجهیزات رفاهی قابل توجهی سود می برد، به گونه ای که پس از گذشت چند سال از نخستین عرضه آن به بازار و وجود رقبای مدعی، این خودرو هنوز جزءمحبوب ترین خودروهای سواری لوکس در کشور به شمار می رود.

 پارس علاوه بر بهره مندی از امکانات فراوان، از کیفیت بالایی – چه در بخش قطعات و چه در بخش ساخت و مونتاژ – برخوردار است. این موارد همراه با قیمت رقابتی آن، پارس را به مقرون به صرفه ترین و پرفروش ترین خودرو لوکس ایران مبدل ساخته است.

 پارس به موتور ۸/۱ لیتری با قدرت ۹۷ اسب بخار مجهز است که در عین آلایندگی کم و مصرف سوخت پایین، به راحتی می تواند این خودرو را به سرعت های بالا رسانده و در هنگام سبقت، شتاب گیری قابل توجهی را برای این خودرو فراهم کند.

 تجهیزات به کار گرفته شده در این محصول نظیر موتور با سیستم سوخت پاششی (Injection) ، فرمان تقویت شده ، آینه های خارجی با کنترل برقی ، کولر با خنک کنندگی مناسب و … ضمن فراهم نمودن آسایش بیشتر برای راننده و سرنشینان با استانداردهای کنترل آلودگی و مصرف روز دنیا مطابقت دارد.]

مشخصات کامل پارس elx

شرکت سازنده : شرکت ایران خودرو

 سایر مشخصات فنی و خاص

نوع موتور : L4

وزن خالص : ۱۱۶۵kg

حداکثر توان موتور ۱۱۰@۵۵۰۰ rpm

تعداد سیلندر : ۴

تعداد سوپاپ : ۱۶

حداکثر سرعت : ۱۹۵km/h

شتاب صفر تا صد : ۹km/s

قیمت پایه : ۱۶,۰۰۰,۰۰۰تومان